Matras Lojistik ve Gümrük Acentalığı Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi
info@matraslogistics.com.tr
Beylildüzü / İstanbul
Beylikdüzü OSB. 3. Cadde Numara 8 Corner Office Kat 3 Ofis 57
Pazartesi - Cuma
08:00-18:00

İntermodal

 
 
INTERMODAL NEDİR?

Bu taşıma işlemi sırasında kullanılan özel konteynerler ile ekstra bir boşaltma işlemi yapılmadan yükleriniz direkt olarak bir nakil aracından diğerine hızlı bir şekilde aktarılır. Karayolu, demiryolu ve deniz yolunun karma bir şekilde kullanıldığı bu taşıma modeli ile optimum sürelerde maksimum çevrecilik hedeflenmektedir.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplanan yükleriniz İstanbul / Pendik Limanın’dan ro-ro’ya yüklendikten sonra İtalya / Trieste’ye doğru yol alır. Bu noktadan sonra teslim adresine varmadan yolculuğun belirli bir kısmı demiryolu ile gerçekleşir ve son olarak alıcınıza yine kara yolu araçlarımız ile teslim edilir. Bu taşıma şekli kara yolu taşımacılığına göre daha ekonomik olmakla beraber aynı zamanda doğaya yaklaşık % 60-70 daha az karbon emisyonu salgılanmaktadır. Klasik kara yolu taşımacılığına oranla ekonomik ve çevreci olması sebebi ile firmanıza bu sayede tasarruf ettirmeyi ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılacak bir dünya bırakmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Düşük değerli ve süre açısından esnek olan malzemeleriniz için MATRAS Lojistik'in Intermodal hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hemen detaylı bilgi almak için bize ulaşın sizlere daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.
Matras Logistics & Customs | info@matraslogistics.com | Beylikdüzü / İSTANBUL
ADRES
Beylikdüzü / İstanbul
WEB
www.matraslogistics.com
E-MAİL
info@matraslogistics.com